ID Coaching International

 OGC, sektöründe Türkiye’nin önemli kurumlarından olan ID Coaching International’ın ‘Çözüm Ortağı’ dır.

 
2006 yılında İstanbul’da kurulan ID Coaching uluslararası standartlarda sertifikalı profesyonel koçluk eğitimleri ve kurumsal koçluk hizmetleri sağlayan bir kuruluştur. 
 
Dünyadaki koçluk bilincinin Türkiye’de de yaygınlaştırılmasını kendisine ilke edinmiş ve organizasyonunu bu alanda ihtiyaç duyulan hizmet bütünlüğünün sağlanması yönünde yapılandırmış olan ID Coaching, eğitim ve kurumsal hizmetlerini ID Coaching International Academy, bireysel ve kurumsal koçluk hizmetlerini de ID Coaching Agency organizasyonları altında vermektedir. 
 
2012 yılında, İstanbul’daki merkez ofisini İngiltere’ye taşıyarak uluslararası bir koçluk şirketi olan ID Coaching Londra’da kurduğu ID Integral Coaching Academy ile doğu felsefesinin yapı taşlarından olan Anadolu bilgeliğini, bir batı disiplini olarak adını duyuran koçluk disiplini ile bütünleştirmiştir.
 
ICF ve AC onaylı eğitim hizmetlerini ID Coaching International Academy, bireysel ve kurumsal koçluk hizmetlerini de ID Coaching Agency organizasyonları altında vermektedir.
 
ID Coaching, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ve İngiltere Merkezli Association for Coaching (AC) 'nin eğitim sağlayıcı kuruluşudur.
 
OGC kurulduğu günden itibaren ID Coaching International'ın çözüm ortağıdır. Kurucu Özkan Bahar ID Coaching International Orta Anadolu Bölge Direktörü ünvanı ile ID Coaching International ekibi içerisinde yer almaktadır.
 
Kurum hakkında detaylı bilgiye ekli link'ten ulaşabilirsiniz.
www.iddanismanlik.net/
 
  • Koçluk
DUYURU VE HABERLER
BAŞVURU FORMLARI
Yedirenk Tasarım Atölyesi