Ozan Haluk ARAS (Yönetim Danışmanı-Kurumsal Koç-Eğitmen)
Ozan Haluk ARAS (Yönetim Danışmanı-Kurumsal Koç-Eğitmen)

1980 Iğdır doğumlu olan Ozan Haluk Aras, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara da tamamladıktan sonra 2004 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun oldu. Bir süre basın camiası içerisinde yer aldıktan sonra kariyer hedefi olarak “satış” alanını benimsedi ve bu alanda çalışmaya karar verdi.

Sabancı Üniversitesi  “Yönetici Geliştirme Birimi”’nde aldığı eğitim sonrası Emeklilik Gözetim Merkezi tarafından yapılan “Bireysel Emeklilik Aracılığı” sınavını kazanarak Akemeklilik bünyesinde “Finansal Danışman” olarak çalışmaya başladı. Daha sonra Yapı Kredi Bankasında “Portföy Yönetmeni”, Garanti Factoring bünyesinde “Bölge Satış Yönetmeni”,  Metro Cash&Cary bünyesinde “Canvas ekip yöneticisi ve Bölge Satış Yönetmeni” görevlerinde bulundu. Metro bünyesinde ayrıca ödeme çözümleri yetkilisi olarak da görev aldı. Son olarak Erkut Grup bünyesinde “Halkla İlişkiler Müdürü” pozisyonunda çalışan Ozan Haluk Aras, iş yaşantısında edindiği deneyimleri aktarmak adına kurmuş olduğu firması ile Kayseri de “Profesyonel Koç, Danışman ve eğitmen olarak iş hayatına devam etmektedir.

Ozan Haluk Aras Yapı Kredi Bankası’nda Türkiye genelinde yapılan değerlendirme sonucu 2009 yılında “bireysel emeklilik satışı” sıralamasında ilk 100 portföy içerisinde yer almıştır. Bunun yanı sıra kredi satış bölümünde derece sahibidir. Ayrıca Metro Cash Cary bünyesinde 2012 yılında “en karlı satış yapan” yönetici unvanını almıştır.

İş yaşamı boyunca bir çok eğitim ve sertifika programına katılan Ozan Haluk Aras, “Factoring Eğitimi”, “Bireysel Emeklilik Aracılığı”, “Müşteri Yönetimi ve Yöneticiliği Eğitimi”, “Eğitici Eğitimi”, “İleri Düzey Eğitici Eğitimi”, “Koçlar için NLP Teknikleri”, “Bütünsel Yaşam Koçluğu”, “Öğrenci Koçluğu”, Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği”, “Trafik ve Çevre Öğreticiliği” ve “Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri”  sertifikalarına sahiptir.

Orta Anadolu Yönetim Danışmanları Derneği üyesi olan Ozan Haluk Aras aynı zamanda Mesleki Yeterlilik Kurumu adına “koçluk belgesi” verme hakkına sahip olan Anka Koçluk bünyesinde “Tarafsızlık Komitesi Üyesi” olarak da görev yapmaktadır.

Ozan Haluk Aras evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

2015 yılında Özgü Danışmanlık firmasını kurdu ve halen Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. 

15 yıllık profesyonel tecrübe ve bilgi birikimini, OGC İletişim & Koçluk & Danışmanlık Hizmetlerinin çözüm ortağı olarak yürütmektedir.

DUYURU VE HABERLER
BAŞVURU FORMLARI
Yedirenk Tasarım Atölyesi